Wybrane realizacje - Instalacje teletechniczne

Fabryka Preparatów Biomedycznych Bioton Wostok, Federacja Rosyjska.

Wykonanie na zlecenie Elektromontaż Poznań S.A. instalacji teletechnicznej w Fabryce Preparatów Biomedycznych BIOTON WOSTOK, Orzeł, Federacja Rosyjska. W ramach projektu wykonano instalację okablowania strukturalnego cat. 6, wykonano i uruchomiono instalację automatyki wentylacji i klimatyzacji dla zespołu ponad 20 central wentylacyjnych oraz instalację wody lodowej wraz z wizualizacją procesów.

Zespół Budynków Biurowych "Park Postępu".

Wykonanie na zlecenie Elektromontaż Poznań S.A. instalacji teletechnicznych w Zespole Budynków Biurowych Park Postępu w Warszawie. W ramach prac uruchomiono między innymi instalację systemualarmu pożarowego Schrack-Seconet złożonej z 8 central, ponad 4000 czujek i 800 modułów kontrolno-sterujących.

Wykonanie na zlecenie Echo Investment S.A. instalacji teletechnicznych w Zespole Budynków Biurowych Park Postępu w Warszawie. W ramach umowy wykonano systemy kontroli dostępu (Inner Range, Honeywell), systemy sygnalizacji pożaru, systemy telewizji dozorowej, instalacje multimedialne.

Kompleksowa Informatyzacja Powiatu Łukowskiego oraz Gminy Kłoczew.

W ramach projektu wykonano instalację i konfigurację urządzeń UTM w jednostkach samorządu terytorialnego Powiatu Łukowskiego oraz Gminy Krzywda, skonfigurowano połączenia VPN, uruchomieno systemu telefonii IP oraz zainstalowano, skonfigurowano i uruchomiono punkty bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Pekao Financial Services  Sp. z o.o.

Serwis i konserwacja systemu kontroli dostępu Inner Range.

Główny Inspektorat Transportu Drogowego

Wykonanie instalacji i konfiguracji kontroli dostępu w oparciu o system Concept 4000.

Budowa Park Rozwoju

Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu kontroli dostępu na terenie budowy Echo Park Rozwoju przy ul. Konstruktorskiej 10 w Warszawie.

Budowa Q22

Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu kontroli dostępu na terenie budowy Echo Q22 przy ul. Jana Pawła II 22 w Warszawie.

Budynek biurowy Park Rozwoju

Wykonanie i uruchomienie kompletu instalacji teletechnicznych I etapu budynku Park Rozwoju w Warszawie w zakresie: systemu sygnalizacji pożaru Schrack Seconet wraz z wizualizacją dla układu 4 central , kontroli dostępu, systemu telewizji dozoru Pelco IP PoE, systemu domofonowego i systemu detekcji CO-LPG oraz pionowej struktury sieci strukturalnej i telefonicznej. 

Dodatkowo wykonano instalacje teletechniczne w ramach aranżacji powierzchni biurowych dla: COI, Rovese, Schenider. 

Prace wykonane na zlecenie Elektromontaż Poznań S.A.

Powierzchnia biurowa Mylan

Wykonanie instalacji teletechnicznych na aranżowanej na potrzeby Mylan powierzchni biurowej w Park Postępu w zakresie kontroli dostępu Integriti Inner Range, systemu sygnalizacji włamania i napadu Galaxy Honeywell oraz systemu telewizji dozorowej IP PoE. 

Prace zrealizowane na zlecenie Reesco sp. z o.o.

Budynek biurowy Brama Zachodnia

Wykonanie instalacji, dostawa i wdrożenie systemu kontroli dostępu Integiti Inner Range połączonej z wymianą stolarki drzwi ppoż. aluminiowych i stalowych na wybranych piętrach budynku Brama Zachodnia w Warszawie. W ramach projektu wymieniono istniejący system kontroli dostępu w obu wieżach budynku wraz z częściami wspólnymi recpecji oraz garażu podziemnego i szlabanów wjazdowych.

Prace wykonane na zlecenie Xantium sp. z o.o.

Narodowy Bank Polski

Instalacja systemu multimedialnego w salach konferencyjnych NBP w Warszawie wraz z modernizacją instalacji elektrycznej. 

Prace wykonane na zlecenie Damovo Polska sp. z o.o.

Budynek biurowy Tajfun

Modernizacja instalacji systemu kontroli dostępu na tripodach wejściowych oraz wjeżdzie do garażu podziemnego. 

Budowa Browary Warszawskie

Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu kontroli dostępu na terenie budowy Echo Browary Warszawskie przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Budowa Beethovena

Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu kontroli dostępu na terenie budowy Echo Beethovena przy ul. Beethovena w Warszawie.

powrót
X